REISIKALENDER
Loading...
Avaleht2019-03-04T13:32:33+03:00

FIRMAST

Korraldame reise alates aastast 1992. Eestisse ja välismaale, linnadesse ja loodusse, nii gruppidele kui üksi seiklejatele. Oleme oma valdkonnas paljudelt klientidelt tunnustust saanud.

BUSSIGA

Kas soovite avastada muid maid või lihtsalt jätta korraks maha argised mured – mõlemal juhul on lahenduseks turvaline bussireis.

Lisaks on bussireis puhkus iseenesest – teid ei oota närvipinge tollis, transfeeris, hirm pagasi kadumise ja kõrguse ees nagu lennuki puhul. Samuti puudub võimalus kiirteel valesti pöörata või suurlinnas ära eksida, mida autoga reisides sageli ette tuleb.

Meie reisibüroo on üks kogenumaid bussireiside korraldajaid Eestis. Ja me oskame olla selle üle uhked!

Kui võrrelda 1990ndate aastate kauboiturismiga, siis kõige enam aastate jooksul arenenud reisimise viis ongi ilmselt bussireis! Bussid on tänapäeval mugavad ja moodsad, marsruudid läbimõeldud ning ööbimised ainult hotellides.

LAEVAGA

Pakume ka meeldejäävaid laevareise lähiriikidesse. Läänemeri on piisavalt väike, et ilma suurema jõu- ja ajakuluta endale mõnus elamusreis pakkuda. Meie partneriteks on Läänemere parimad laevafirmad.

KUIDAS MEIEGA REISIDA

Siit lehelt leiate palju informatsiooni erinevate reiside ja pakkumiste ning vastavate eeskirjade kohta. Oma reisid oleme kokku pannud pikaajalise kogemuse najal, kellegi teise omi ei kopeeri.

Te saate valida juba varem koostatud marsruutide seast või panna kokku täiesti oma huvidest lähtuva ainulaadse teekonna. Olgu siis teemaks huvireis, koolitusreis, preemiareis, sündmuse külastus või midagi muud. Ka sel juhul oskame teid kindlasti aidata.

Ja alati ootame teie tagasisidet ka toimunud reiside kohta. Mis oli hästi, mis võiks olla teisiti?

Vahvat reisi!

Soovitame

Galerii