REISIKALENDER
Loading Sündmused

Väljasõit kell 6.30 Tartust Vanemuise alumisest parklast.

Piiriületus. Tutvumine endise Setumaa pealinna Petseriga. Põgus jalutuskäik 1473.a. asutatud vene õigeusu mungakloostris, mille paksude kivimüüride taga on varjul rida pilkupüüdvaid arhitektuurimälestisi. Lisaks veel ka unikaalne Koobaskirik, Püha värav ja selle juurest algava “veretee” , raamatukogu, varakamber ning munkade elamu.

Peale ekskursiooni alustame teekonda Pihkvasse (ca 50 km). Vaba aeg osalemiseks Pihkva Hansapäevade üritustel. Uudistame laia valikut erinevate käsitöömeistrite toodangust, jälgime muusikute etteasteid ja põnevaid keskaegseid jõukatsumisi. Maitsmist väärivad kindlasti ka kohalike toiduvalmistajate poolt pakutavad hõrgutised.

Enne tagasisõitu saavad soovijad tutvuda linna vanima osa kremliga – näeme Troitski peakirikut, kindlusemüüre ja koosolekute väljakut. Elamusterikas lavastuslik tutvumine 17. sajandi linnaametnike ja lihtrahva eluga kremli territooriumil: kohtume linnamüüri valvavate laskuritega, jälgime ukaase väljaandvate ja õigust mõistvate ametnike tööd, uudistame pulmaeelset pruudi “ülevaatamist”.

Ekskursiooni käigus kuuleme elavat vene rahvamuusikat. Koduteed alustame 19.00 paiku.

Hind sisaldab:

  • mugavustega reisibuss
  • giid – reisijuht kogu marsruudil
  • lavastuslik ekskursioon Pihkva Kremlis
  • teemaksud, parkimistasud

Lisatasu eest:

  • Vene viisa 59.-, raske puudega inimesele 39.-
  • tervisekindlustus (laps 7-18a =>2.60,täiskasvanu 19-64a => 2.54, seenior 65-70a =>3.89, seenior 71-79a => 5.19)

NB! Pikkades pükstes või lühikeses seelikus ning peakatteta naiste viibimine kloostri territooriumile ei ole sobiv. Viisa vormistamiseks vajalikud dokumendid: EV pass (kehtivusega veel min 6 kuud peale reisilt saabumist ), täidetud viisaankeet, 1 foto ( 3,5×4,5, värviline, heledal taustal ja mitte vanem kui 6 kuud).

MEELDIVAID REISIELAMUSI !

Küsi lisa